| LALA674FDF a întrebat:

Stiu ca urmatoarea chestie o sa sune cam ciudat. dar asta e.

De obicei baietii virgini prima data cand fac sex, se termina foarte repede?

Daca nu este asa cum poti face sa nu te termini asa repede

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Mestere sau Mesterito, chestia cu terminatu repede nu tine de Virginitate ci are leagatura cu gradul de atractie pe care il ai fata de ea sau el. Daca esti in limba dupa oa femeie poti sa te fi f===t si cu 100 inainte ca tot te face in 3 minute.Asa ca ejaculare precoce tine de gradul de atractie si de obosnuinta fata de partener.Pe langa asta specialistii spun ca Masturbarea fara limite duce la Orgasm rapid la barabti. deci mai incet cu manuta ca se strica pu*ta.O seara placuta.

| StefanChriss a răspuns:

E irelevant daca termini repede sau nu. Ai terminat, schimbi prezervativul, si-ti pui partenera la treaba, daca stie meserie, si arata cum trebuie, si cum iti place, o sa fii inapoi pe baricade in doi timpi si trei miscari laughing.

| DaFuqDuck a răspuns:

Conteaza,cum a spus si Danysan daca esti in limba dupa ea, 3 minute si gata! laughing Fa-te gay, si termini in 10 ore, daca mai termini! rolling on the floor