| greenmile00 a întrebat:

Stupid...

Vreau si eu o prietena sad

Noaptea ma mananca undeva pe la mijlocul talpii, si nu are cine sa ma scarpine sad
Ma simt atat de singur, durerea e atat de crancena... in talpa evident. Si nu stiu de ce doar noaptea se intampla asta.
Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fenomen cunoscut si cam generalizat.
Ia-o cu calm si incearca sa suplinesti aceasta lipsa,gasind persoana potrivita si dispusa sa-ti faca acest mic serviciu.
Nu te grabi, oricat de deranjanta de vine problema... talpii tale, aceasta favoare nu o poti acorda cu usurinta si imprudenta!
Sa speram intr-o rezolvare relativ rapida si oarecum fericita a problemei tale!

| gigiro a răspuns:

Bine ca nu te mananca in alta parte.dar nu stiu daca se rezolva (mancarimea).cu o prietena. Poate cu un doctor?

| vlaaddd a răspuns:

Ia-o in palma, termina-te in palma si apoi dai la talpa cu sperman gel.

| rony a răspuns:

Ia-o la... talpa.

Răspuns utilizator avertizat