| cristinaanamaria a întrebat:

Sufar din dragoste, cat nu sufera tot universu la un loc, cum ma vindec?
ps mentinoez ca am incercat sa ies cu altcineva si nu reusesc sa pun sentiment, am sufletul de gheata

Răspuns Câştigător
| MaDuTzA_9669 a răspuns:

Stiu cum e
am patit si eu asta uite daca te ajuta cumva id meu e madutza9513 te pot ajuta acolo e ft naspa sa te simti asa am trecut prin asa ceva daca ai nevoie de mine acolo ma gasesti poate lasi si o fundita

4 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Te potrivesti cu melodia asta

http://www.youtube.com/watch?v=BXbxBa88o70

nu ascult manele de obicei dar asta chiar imi place :x

| soare a răspuns:

Hmm nu cred cai suflet de gheata... dar e grew ca numai e acolo unde iia fost locu atata timp

| snowflake a răspuns:

Nu exista atata suferinta! happy
dumnezeu nu da mai mult decat poti ducewinking. doar ai o fixatie pe acel cineva! happy

timpul le vindeca pe toate happy, ai rabdare. vei intalni perechea potrivita happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu poate sa-ti dea sfaturi... din pacate tu ai raspunsul in tine