| Bianca_papusha a întrebat:

Sunt asa stresata, de cate ori am avut contact sexual cu iubitul meu ne-am protejat(cu prezervativ)care niciodata nu s-a spart...Insa sunt foarte stresata, si burtica mi se pare ca e mai mare, exista vreun risc de-o eventuala sarcina, numai la asta ma gandesc toata ziua
Nu mai suport stresul acesta! Astept sfaturi!

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu te mai gandi! nu ai cum sa fii.
esti doar constipata si atat.
pa, pa

| Азбука a răspuns:

Da, exista riscul sa te fi constipat.

| Miauti a răspuns:

Poate sa ingrasat mai!

| lextim a răspuns:

Burta creca o ai de la apa minerala sau prea multa mancarelaughing fa un test de gaze rapid!rolling on the floor

| Jeremy1 a răspuns:

Naaaaah, esti doar grasa. Stai linistita.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Baii trezirealaughing
Daca te protejezi, daca nu ai simtome asemanatoare sarcinii, de ce esti stresata?
Chillhappy

| andreea_4134 a răspuns:

Mergi la ginecolog.

| kaTTsu a răspuns:

Ce penal e ala care zice anarchy ala rolling on the floor)
cica esti doar grasa stai linistita rolling on the floor)) ai sa mor ce penal laughing
stai linistita te faci un balon gonflabil mai bine erai insarcinata rolling on the floor

| Nécromancie a răspuns:

Esti stresata pisiie?laughing) cum sa fii insarcinata daca avea prezervativ?! plus ca ai zis ca nu s-a spart. straight face stai chill.

| andreea_5162 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci grijihappy, unele fete pot lua proportii dupa inceperea vietii sexuale ai putea sa incepi sa faci o serie de exercitii ca ar pride bine. Daca esti atat de ingrijorata, cumpara un test de sarcina sa inlaturi orice fel de dubiu. Te pup si ai grija de tine:X

| Mini_7520 a răspuns:

Fa un test de sarcinawinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa ramai daca v-ati protejat si nu s-a spart? rolling on the floor)
Mai bine gandeste-te de 2 ori laughing.