| Bica1453 a întrebat:

Am o prietena care nu vrea sa faca sex cu mine cum o conving si e iubita mea scumpa

Răspuns Câştigător
| meduzzza a răspuns:

Salut fa si tu ceva romantic, daca e iubita ta de ce faci sex ar trebui sa faceti dragoste fa-i o surpriza romantica, etc...

5 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Daca estiatat de badaran si ii ceri asta! Nu o sa iti cada la pat fi sigur de asta doar daca sunte-ti compatibili( tu tzaran ea tzaranca)! Incearca sa o seduci, mai muult preludiu nu stiu incearca, incalzeshte`o bine bine! succes

| tpuu a răspuns:

Daca ti la ea, nu o, obliga!winking

| mellyy a răspuns:

Cred ca trebuie sa ii dai dovada ca poate avea incredere in tine,ca o respecti si mai ales ca o iubesti, probabil ii este teama de o dezamagire pe parcurs si prefera sa astepte. Las-o pe ea sa se decida sa faca pasul asta si nu insista pe tema asta daca nu vrei mai degraba sa o convingi ca doar asta vrei de la ea. Pune pret si pe hotararile ei si veti ajunge la un comun acord, iar momentul pe care tu ti-l doresti va veni de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti prostu prostilor ma baiatule, du-te si spanzura-te

| robygabitzu1997 a răspuns:

Ba asta lasa sexu ca ai abia 13 ani. Mai bine invata. Fa-l si tu la 17, 18 ani