| DaReZon a întrebat:

Sunt baiat, iar de obicei am tendinta sa ma "indragostesc" de persoane asa aiurea. Ei bine, nu cred ca poti spune "indragosti", ci mai degraba o "atractie". Mereu cand vad o fata frumoasa, intr-un loc din asta mai statator, incep sa ma gandesc doar la ea, toata ziua. Incep sa ii caut facebook-ul, toata mintea mea se duce in aer. Nu stiu cum pot sa-i spun asta. O "atractie" stupida fara sens, sau ceva de genu. Adica, eu doar ma indragostesc de exterior, dar interiorul ei nu-l cunosc deloc. Si asa se repeta cu o gramada. Incepe sa ma doara inima si ma gandesc doar la acea persoana.

Ce doresc eu sa intreb, e cum sa nu ma mai indragostesc asa aiuera de fete? Adica, serios, vad una, gata, simt o atractie. Vreau sa devin un pic mai dur si pretentios, daca intelegeti ce doresc sa spun. Orice raspuns e binevenit.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal isi sare hormoni in cap, ai artifici cand vezi pe una mare grija sa nu isi ea foc creierul

| AlexandruIonut004 a răspuns:

Eheee, prietene... Prin perioada asta trecem toti laughing
" mi-aduc aminte vârstă in care ma îndrăgosteam
In fiecare zi de fusta care mereu trecea " laughing)

CIA- Te-am văzut
Ti se potrivește melodia asta!

| Mariusis a răspuns:

Felicitari frate, acum esti barbatwinking! Este posibil sa fi fost gay si sa iti fi schimbat orientarea sexuala. Poate tu esti umpic mai pasionat de asta.Dar multi baieti fac asta(si eu), dar probabil doar de cateva ori pe saptamana.Asta nu cred ca se intampla la cei care au experienta in relatii si astea...

| rebiik a răspuns:

Asa o sa faci pana o gasesti pe cea care iti e aleasa!

| dariuspop2015 a răspuns:

Înjura-le

| ElenaGhilbert a răspuns (pentru dariuspop2015):

Nu e frumos!

| ElenaGhilbert a răspuns (pentru dariuspop2015):

Nu e frumos! Eu sunt de parere ca tu ar trebui sa te gindesti de doua ori si mereu sa ii gasesti fetei partile negatve, si atunci punele pe cintar""""!