| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani, sunt baiat si ma masturbez de trei ori pe saptamana dupa ce ma uit la filme porno. Credeti ca este normal de 3 ori sau acest lucru poate produce ejaculare precoce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce practici tu se defineste ca fiind o masturbarea moderata si conform tuturor specialistilor in domeniu se apreciaza/considera ca o astfel de masturbare este chiar benefica organismului. Multa danatate! big grin

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De 3 ori pe saptamana este normal la 16 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Continua si vei vedea mai tarziu urmarile acestei masturbari.

| ColdShadows123 a răspuns:

Nu este normal, normal este doar daca faci de 8+ pe saptamana.