| mihai_7264 a întrebat:

Sunt baiat si am nevoie de ajutor. Deci totul a inceput intro sambata dimineata cand am mers la scoal pt un concurs cu capace si am vazut o fata de 15 ani, eu am 14. Si m-am indragostit de ea. Cand am ajuns acasa, am cautato pe fb si am intrwbat-o daca vrea sa fie cu mn. A zis ca nu este sigura. Apoi pe seara am iesit la ea la bloc si a inceput ploaia, ne-am bagat intr-o scara si o tineam de mana si ea pusese capul pe mn. Am stat pana la 9 si ceva si am mers acasa. A doua zi, m-am intalnit iar cu ea, povestea s-a repetat dar de data asta am sarutat-o frantuzeste. Cand am intrat sear pe fb ea mi-a zis ca s-a impacat cu fostul si ca vrea sa ne despartim. EU AM IUBIT-O FOARTE MULT CHIAR SI DOUA ZILE DAR DE DIECARE DATA CAND INCHID OCHII PARCA O SIMT CUM MA SARUTA, NU STOUNCE SA MAI FAC. DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS

3 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Daca a spus prima data ca nu e sigura ca vrea sa fie cu tine, poate ca nu stie cum sa ti-o spuna si a spus si ea ca s-a impacat cu iubitul ei...

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.Nu o cunosc, nu te cunosc dar poate s-a folosit intr-un fel de tine...Mie personal mi s-a intamplat ceva asemanator.Ce sa zic....Succeswinking

| mihai_7264 explică:

Dar pe urma m-a sarutat pasional deci nu cred