| andreyyyyyy123456 a întrebat:

Sunt baiat si nu mi-a facut niciodata sex oral vreo fata si nici nu am avut un contact sexual....cum va fi prima data daca mi-ar face sex oral? Ejaculez imediat ce il atinge? Va rog sa ma ajutati!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ai pus pana acum 3 intrebari.Nu te mai ingrijora atat, o sa fie totul bine. Tiam zis daca bei vin(poate si mai mult de un pahar) o sa fie totul bine. Daca te exciti asa tare, o sa ejaculezi repede dar relaxeazate.O sa vina totul de la sine. Daca iti face sex oral, fai si tu ca sa se simta si ea bine.Si daca nu sti uitate la cateva filme porno sa inveti.Succes!

| andreyyyyyy123456 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult pentru ajutor sper sa fie bine! iti multumesc din suflet pentru sfaturi! >big grin

| TeckTonik997 a răspuns:

Nu ejaculezi nici a naibii din sex oral, fi linistit. Mie abia din a 15-20a incercare mi-a venit. Si atunci cand am reusit a durat 40min + si ea a facut tot posibilul, masturbare la vizeta maxima, deepthroat a incercat daca stii ce e aia + a facut tot posibilul sa ma exite cat mai tare, vorbe, gesturi etc

| claudia511 a răspuns:

Nu, n-o sa ejaculezi imediat, decat daca ai vreo problema. O sa fie placut.

| msKat a răspuns:

Cand o sa faci o sa vezi

| Dackvareder123 a răspuns:

Nu ejaculezi din prima. Te-ai putea masturba o data sa vezi cum e dar nu fa un obicei. O sa fie bine doar ca ma gândesc ca si tu ai de gand sa o satisfaci nu?

| andreyyyyyy123456 explică (pentru Dackvareder123):

Tocmai asta e ca vreau sa o si satisfac nu vreau sa o fac cu ea 2 minute si gata!

| Andrei4g a răspuns:

Nu ar trebui sa iti faci griji ca termini repede sau nu. daca over all veti fi amandoi happy asta va conta cel mai mult. In plus odata ce vei avea si ceva practica in domeniu vei putea stapani mai bine situatia.Hai, zbenguiala placuta!