| anonim11xx a întrebat:

Sunt baiat si sunt curios ...nu am facut sex cu o virgina dar intrebarea este : curge mult sange cand o penetrez? daca poate vreo fata sa-mi povesteasca

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa nu curga. Dar daca curge nu curge asa mult incat sa lesini cand vei vedea sangele curgand.

| Oana92 a răspuns:

S-ar putea sa nu curga deloc... Si daca va curge vor fi 2-3 stropi, nu o cantitate mare.

| Tinna666 a răspuns:

Sunt fete carora nu le curge sange, cum am fost si eu, care am facut sport de cand ma stiu.in general sportivelor nu le curge