| Alex a întrebat:

Sunt baiat. Vreau sa intru in vorba cu o fata necunoscuta. Cum procedez? Cum intru in vorba cu ea? Cum vorbesc? Ce vorbim?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Începe cu un salut,pe parcurs cu un compliment şi pe final cu un sărut.
Dar treptat,în timp.
Invit-o în oraş la un suc,astfel o poţi cunoaşte şi tu puţin mai bine,să vezi dacă într-adevăr merită.
Şi caută să vezi dacă aveţi interese comune.
În principiu,trebuie doar să fii tu însuţi şi să fii relaxat când eşti cu ea.
Şi dacă nici pe parcurs nu te vei simţi în largul tău alături de ea,nu te învinui pe tine.
Înseamnă că încă nu ai găsit fata potrivită sufletului tău.
Dar tratează lucrurile treptat, nu te implica mai mult decât este necesar.
Lasă un timp să treacă, să o cunoşti mai bine şi să aflii singur dacă ea este aleasa inimii tale.Succes!

| IloveME a răspuns:

Uite cand vrei sa mergi la agatat imi spui si vin cu tine, poate asa iti pot sp totul pas cu pas!
ma jur ca nu va inteleg! dc naiba vreti sa paretzi smecherasi pe spatele altora! lasa sa mai cresti si vei intelege ca lucrurile astea vin de la sine!

| Foca a răspuns:

Salut. incepi prin a te prezenta, ii cer si ei sa se prenzintz (prin prezentare ma refer nume, ani, de unde e). Dupa aia ii ceri niste poze cu ea, daca iti place de ea ii faci complimente daca nu zici doar draguta happy. Si o sa aveti ce vorbi dupa happy
Succes.
Ciaohappy

| SteauaROsie a răspuns:

Esti gay?
bha tu te ai lovit la cap sa mor eu
Asa zicea si un prieten de al meu
imi zicea mereu
"ce sa i zic"
"ce sa vorbesc cu ea"

bai frate, daca iti place de fata, totul vine de la sine
ai sa vezi
asa credeam si eu
ca e dificil
dar cand am inceput sa cunosc o fata,
nu ma mai opream din vorbit
nici eu, nici earolling on the floor
sunt atatea de zis...si inca cate.

| cox a răspuns:

Fi natural! Daca nu te place pentru ceea ce esti inseamna ca nu este pentru tine.