| Ciresikaaa a întrebat:

Cum sa ma apropiu de un baiat cu, care nu vorbesc?sad
Cum sa intru in vorba cu el?

Răspuns Câştigător
| OurEliteLife a răspuns:

Paai daca ai tupeu intra pur si simplu in vorba cu el. Daca e de la scoala de la tine din clasa sau ceva saluta-l afla ce ii place lui si puteti discuta impreuna pe acea tema. succes

10 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Cu tupeu. happy

Intereseaza'te de pasiunile lui si porneste o conversatie pe tema.

| TrixLove a răspuns:

Mai intai invata sa scrii corect ca sa te placa. Apoi incearca sa-l faci sa rada, sa se simta bine in prezenta ta. sa fii o persoana blanda. Stai aproape de el...incearca sa-l cunosti mai bine ca sa stii si tu cum sa te porti cu el. totul vine de la sinewinking

| ketty a răspuns:

Ai putea mai intai sa incepi sa inveti limba romanawinking

| ketty a răspuns:

Ai putea mai intai sa incepi sa inveti limba romana sin dupa, poti vb cu elwinking Succes!

| mgxxtreme13 a răspuns:

Daca ne-ai da detalii ar fi super happy

| schindlerww a răspuns:

Impiedica-te si tu de el, apoi intrati in vorba; intreaba-l unde-i aia sau aia - spui ca nu cunosti zona (acum sa nu fie ceva patetic sau de-a dreptul tampit. Mie mi se parea dragut un chelner dintr-un local si am vrut sa intru putin in vorba cu el, asa ca l-am intrebat unde e baia. A fost ceva gen "E usa de langa tine, pe care scrie "Bathroom" -_- ). Fii cat mai naturala, daca ii afli ceva hobby-uri, incearca sa pari interesata. Fii amuzanta si draguta. Asta e tot ce conteaza. Restul va veni de la sine.

| stefancelmare7 a răspuns:

Gasesti o scuza

| ORGiGii_1610 a răspuns:

Ti ar trebui o prietena sa faca treaba '' Mai murdara''; D

| stupidsmile a răspuns:

Pai te duci la el si il intrebi cat e ceasul

| Gabi_5738 a răspuns:

Daca te intalnesti cu el, intreaba-l ce face, ce interese are ce lucruri ii place sa faca...si ii mai spui ce iti mai place tie happy. (am si eu aceeasi problema) Bafta!