| cristiano_6675 a întrebat:

Sunt barbati care la place sa faca sex oral, am avut in vedere sa isi sarute iubita sau partenera in zonele intime?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Sexul tot este o arta, un proces in care se afunda ambii parteneri ( de regula daca toul e natural) cind barbatul vrea sa faca cunilingus la femeie, el este foarte excitat, hormonii au dominat neuronii, si totul decurge ca pe apa raului...este destul de frumos, si palpitant...

12 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mama cât noroc au unii.
Eu nu am avut loc sad

| catthshshshs a răspuns:

Da, multi barbati prefera asta.Si vad asta ca pe o dovada de afectiune, nu ca pe ceva rauwinking

lolita
| lolita a răspuns:

Eu cred ca majoritatea barbatilor o fac, si o fac cu placere.

| unione a răspuns:

Dar de anilingus ai auzit? happy

| tarziu a răspuns:

Daca o iubesti, e normal sa vrei sa o devorezi toata, nu doar zonele intime, si faci tot ceea ce va face placere la amandoi.

| rebeka_3345 a răspuns:

Inca cati

| karminna a răspuns:

Tot ceea ce provoaca placere in timpul preludiului si al actului sexual nu este rusinos.este important ca amandoi sa fiti de acord cu asta. o foarte mare importanta sa acordati igienei, pentru ca altfel urmarile nu pot fi placute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa...toti barbatii o fac, asa cum toate femeile fac sex oral la barbatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gretos bleeeac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind iubesti dai tot ce poti mai ales in pat

| Nobody_4790 a răspuns:

Da, sunt.multi!

| saly a răspuns:

Da foarte multi, de ce? tie nu iti place?