| Btf a întrebat:

Sunt boboaca sh imi place de un baiat de`a 10`. vbim pe mess in fiecare zi si nu intelegem bine( cred eu). L`am vazut la liceu, dar el nu m`a recunoscut. A inceput sa`mi placa de el si nu stiu cum sa-i spun. mi`e aiurea sa nu ma creada vre`o fata disperata sau ceva de genu.plz help me!

Răspuns Câştigător
| GeoBoY a răspuns:

Cel mai simplu e, cand vb cu el pe mess sa ii zici ca l-ai vazut prin liceu pe la el. si a trecut pe langa tine fara sa te salutewinking,.
Iar a 2oara cu siguranta o sa te recunoascatongue
pop

3 răspunsuri:
| iuliana1221 a răspuns:

Chiar si la feminin se spune tot bobokwinking

| Btf explică:

Ne intelegem bine *

| Btf explică:

Poate pe vremea ta se zicea bobokwinking pe vremea mea se zice boboacawinking