| ionelyta a întrebat:

Sunt cam speriata acum 1 saptamana si ceva m-am culcat cu prietenul meu si am folosit prezervativ si nuc red ac este nimic, si ciclul trebuia sa imi vina pe 14 si nu mi-a venit nici acum deja sunt 5 zile, si sunt balonata si am doare burta ingrozitor, dar nuc re ca s-a intamplat nimic ac daca era sa fie rupt ala simteam cand se dadea el la oparte ca trebuie sa curga macar putin pe mine, ca am observat cand sa isi dea drumul s-a dat la o parte a scos penisul si nu cred ca este nimic, dar stau cu frica

Răspuns Câştigător
| eni a răspuns:

Daca prezervativul nu s-a spart, nu ai ramas insarcinata. Te doare burta, si esti si balonata, o sa-ti vina.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa un test de sarcina din urina de dimineata si repeta-l peste 3 zile. Eu nu cred ca esti insarcinata, mai degraba ai o infectie sau niste chisturi ovariene, ceva. Dupa al doilea test de sarcina, indiferent de rezultat, du-te la ginecolog.

| vrajitoarea_1628 a răspuns:

Ca sa nu mai sati cu frica fa un test de sarcina si gata big grin

scapi de indoialahappy

Pa. Pa.