| roxisavu a întrebat:

Sunt confuza, nu stiu ce sa cred despre ceea ce face. Timp de o luna e un baiat care nu isi mai ia ochii de pe mine, el vine la biserica si cand ajunge tot la mine se uita (canta la strana) nu e o duminica sa nu ma priveasca eu de multe ori am vazut ca se uita spre mine si o data am fost mai aproape si ne-am uitat ochii in ochii. Cand mi-am schimbat locul in biserica el tot ma gasit cu privirea si a fost o data cand pentru o secunda am vazut ca s-a uitat sa vada unde sunt si a zambit dar nu in fata mea. Noi ne privim dar nu inteleg de ce nu face nimic eu curaj nu am, timid nu se vede.

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Trimite-i un zambet si asteapta sa-ti vorbeasca daca te place

| neutrino a răspuns:

Curajul trebuie sa-l aiba el, nu tu! Tu, zambeste-i!

| Dariusuu a răspuns:

Poate că aşteaptă un impuls. Zâmbeşte-i larg poate că îşi va face curaj să vină la tină.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai fata draga, ia mergi tu intr-o duminica dupa ce termina el concertul si spune-i sa iti cante ceva ca-ti place vocea lui. Spune-i sa iti cante o manea de-a lui salam ca tie alea iti plac. Daca accepta inseamna ca te place.

| rrrrea a răspuns:

Incepe sa se indagosteasca baiatul, si tu happy