| rapa a întrebat:

Sunt cu o fata care si a pus un status care zice cam asa: ia un zambet de la tine si oferal celui ce nu l a avut niciodata, explicati va rog, mersi fain

Răspuns Câştigător
| Andreww a răspuns:

Asta inseamna ceva de genul incearca sa ii faci fericiti pe cei din jurul tau atunci cand sunt tristi, iar pentru asta e de ajuns doar un zambet de-al tauhappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata vrea sa spuna ca e bine din cand in cand sa faci si ziua altuia fericita chiar daca nu o faci pe a ta, sau ca uneori e bine sa faci si pe altii fericiti chiar daca tu nu ai sa fii fericit sau la fel de fericit precum ei. Ideea e ca ai sa fii fericit deoarece ai facut o fapta buna etc. Sper ca ti-am fost de folos.

| corsoandrei a răspuns:

Sal si eu sunt baiat.Sa stii ca fetele isi pus statusuri asa doar pentru ca e moda(parerea mea). Cred ca u te ingrijorai de alteva. funda sper