| StefanXy a întrebat:

Sunt cu o fata de 2 luni si ceva,o iubesc foarte mult dar ea nu ma crede cand ii spun asta,are un trecut in relatii cam ca al meu,am fost parasiti de multe ori... cad ii spun ce simt pentru ea imi spune ca a mai auzit textele astea, vreau sa ii dovedesc ca eu chiar o iubesc si nu stiu cum nu am idei sad am stat serios de vorba cu ea si nu ma crede crying cum sa ii dovedesc ca o iubesc? sad

8 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna. Oferai cadouri cum ar fi flori, inel sau lantisor. Sau cel mai bine ar fi sa te intalnesti cu ea de mai multe ori surprid-o intr-un mod tandru sarut-o pasional si spune-i mereu ca o iubesti fii alaturi de ea si la bine si la greu, nu lasa orice idiotii in preajma ei ajut-o cand are nevoie. Mult succes si o relatie frumoasa va doresc. PA-pa.

| neutrino a răspuns:

Daca ai fi iubit-o ai fi stiut singur raspunsul. Una, doua, iubim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Striga-n gura mare pe strada " o iubeeeeeeeeeeesc..." laughing
Fi un pic mai dilit si o sa te creada tongue

| StefanXy explică (pentru anonim_4396):

Zice ca ma port imatur ca sunt un copil... ea e mai mare cu 7 luni decat mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StefanXy):

Poate e putin plina de sine, o sa ii treaca...
Si prietenumeu e cu 10 ani mai mare ca mine si nu mi-a zis ca sunt imatura.
Am o curiozitate: cati ani ai?

| StefanXy explică (pentru anonim_4396):

Eu 16 ani ea face in noiembrie 17 happy e diferenta de 7 luni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună Ştefan.
În primul rând, nu renunţa nicidecum la cuvinte.Chiar dacă pentru ea nu valorează mult,au şi ele rolul lor.
Îi poţi scrie scrisori de dragoste, pe care, implicit, să le bagi în cutia ei poştală.Îi poţi oferi floarea ei preferată.Fii tandru cu ea, spune-i şi fă ce simţi.
Cele mai mărunte gesturi pot fi cele mai valoroase.
O seară plăcută

| ma0taarecratima a răspuns:

Fi un gentelman cu ea, daca e mai mare ca tine, vorbele si faptele sa se impleteasca intre ele, fa-i mici cadouri cand e cazul, ziua ei, 1 martie, etc.