| Maria_1577 a întrebat:

Bunakiss, am si eu nevoie de un sfat din partea voastra:am fost combinata cu un baiat, 2 saptamani dar ne-am despartit pentru ca eu simteam ca nu prea imi da multa atentie. Dupa despartire am ramas amici. Acum cateva zile mi-a spus pe mess ca ii pare rau ca am luat decizia asta, ca el inca ma place si m-a intrebat daca vreau sa ne impacam, si eu i-am spus ca mai bine ne intalnim cand va avea el timp si stabilim impreuna daca ne mai impacam sau nu si el a fost de acord cu asta.Ieri am iesit pe afara cu prietenele si nu prea aveam ce face si i-am dat un mesaj sa il intreb ce face, si mi-a spus ca bine, am mai vorbit putin si pe urma ii dau un mesaj in care i-am zis "uite stiu ca o sa ti se para cam ciudat dar imi este dor de >tine:", si nu mai mi-a raspuns la elsad, de ieri nu m-ai mi-a dat nimic, a intrat si aseara pe mess dar nu a vorbit cu minesad, nu inteleg de cesad, credeti ca la suparat mesaju asta? sau de ce credeti ca numai vrea sa vorbeasca cu mine dupa ce i-am dat acest mesaj? am nevoie de sfaturi, va rog mult de totlove struck

1 răspuns:
| AddaBăă a răspuns:

Poi 1poate el cand ti-a spus ca inca te mai place a glumis sau a vrut sa faca misto de tine sa vada ce sp2a ramas fara cuvinte de ce i`ai spus
Sfatul meu este:cand il vezi da face to face du-te la el si vorbeste cu el.[dar atentie sa fie fata in fata]