| pynnk a întrebat:

Sunt cu un baiat de 6luni ne iubim mult dar nu am avut contacte sexuale.nici acasa la el nu am fost sau el la mine.as vrea sa il excit cumva afara. fara se se ajunga mai departe.cum ar trebui sa procedez si cum imi dau seama ca este excitat?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si pe urma violatorul e de vina...
Baga-ti mintile in cap, draga mea, si nu te juca cu sexualitatea si puterea de abtinere a unui baiat, pentru ca nu stii in ce se poate transforma o dorinta pe care el se chinuie s-o tina in frau de 6 luni!
Naivitatea ta este extraordinara,tu ai senzatia ca daca el se excita te iubeste?
Pentru ca,in cazul asta,majoritatea colegilor tai de scoala,baieti,ar trebui sa fie morti dupa tine!
Baietii se excita doar la gandul si ideea de sex,nu ai nevoie sa le faci ceva deosebit.
Ca tii tu sa VEZI ca sunt excitati,ai nevoie de ceva experienta intr-ale sexului, altfel un pantalon umflat imediat sub curea probabil nu-ti spune nimic!
Uita-ti ideea nefericita si gaseste alt mod sa-ti demonstrezi ca esti iubita si dorita, ai putea incerca o discutie libera, fara rusini si stinghereli! Cu intrebari si raspunsuri exacte!
Si lasa experientele, pentru ca nu stii ce rezultat ar putea avea!

| RAY a răspuns:

Daca tea asteptat atat de mult inseamna ca te iubeste cel putin asta e o ipoteza teoretica, daca il exicti va vrea sex clar

| neutrino a răspuns:

Pacat ca nu mai este vara, dar "inteligenta nativa" feminina trebuie sa te ajute pentru a te manifesta corespunzator, si apoi te uiti la pantalonii lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te supara ca iti zic dar faci parte din fetele fara minte, mai sunt unele care isi testeaza iubitii aparand la brat cu alt baiat, mai testeaza-l tu mult si bine sa vezi cum isi ia zborul de la tine, asa ceva nu e face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce jeguri sunt oamenii, auzi, vrea sa il testeze... E ca si cum ai infometa un om, apoi i-ai umple o masa cu mancare si ai astepta sa vezi ce se intampla. Daca vrea sa manace e un mincinos, daca nu vrea, te iubeste! La modul ca el trebuie sa-ti demonstreze ca te iubeste in timp ce tu iti satisfaci curiozitatea pe suferinta respectivului. Fetele ca tine chiar nu merita deranjul.

| Wenirolf a răspuns (pentru anonim_4396):

exact la asta mă gândeam și eu.e foarte aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai vrea sa-l exciti daca nu vrei sex? Lasa baiatu'-n pace ca poate se intampla ca intr-una din poeziile lui Ion Pribeagu si sare pe tine cand sunteti la cantina.

| SirAndi a răspuns:

Baga-i mana la penis

| Fineas666 a răspuns:

Pai... gandeste-te asa... el stie ca tu nu esti pregatita si odata cand sunteti afara tu il lingi pe gat, mergi cu mana de pe picior incet inspre penis. El o sa se gandeasca ca tu vrei CEVA de la el si el o sa-ti dea happy Asta nu este un test happy, e o prostie! happy Dar daca totusi ai de gand sa faci asta, poti sa il lingi incet pe gat si o mana sa i-o ti pe picior si sa te indrepti foarte foarte usor inspre penis happy si dupa poti sa incepi sa-l saruti pe gura happy

| mordrok a răspuns:

Ce iti iese tie la chestia asta. daca el ar face exact la fel cu tine. daca susti ca va iubiti eu zic sa nu faci asta..este foarte urat sa te excite cineva si sa nu faci nimic..mai ales sa o faca dinadins..oricum..ca sa iti raspund si la intrebare ..majoritatea se exita foarte mult atunci cand ii saruti pe gat sau dupa ureche..incearca si vei vedea.dar repet..nu e frumos ce faci.winking

| pynnk explică (pentru mordrok):

Stiu ca nu este frumos dar vreau sa il testez.stie ca eu acum nu sunt pregatita pentru asa ceva si vrea sa vad daca se poate abtine si imi respecta dorinta

| pynnk explică (pentru pynnk):

Vreau*

| mordrok a răspuns (pentru pynnk):

Hmm.Presupun ca e adolescent.ce adolescent cred ca se abtine atat timp cat tu il exciti..eu zic ca se abtine destul de mult sa nu te excite el pe tn..si cred ca daca ati ajuns la 6 luni si el nu tia batut nici un apropo si te asteapta..eu zic ca te iubeste si chiar te asteapta.tu mai rau ii faci asa.

| Fineas666 a răspuns (pentru pynnk):

laughing)) si daca ai avea 10 ani si inca nu stii ce e ala ciclu... daca tipului i s-a sculat, poti sa zici tu ce vrei... ca el tot vrea pi**a laughing. stiu cum saunt eu cu prietena mea laughing

| AlecsandraAle a răspuns:

De ce ai vrea să faci asta? Eu sunt împreună cu prietenul meu de 2 ani de zile și după primele 5 luni mi-am dat seama că el nu se grădește și așteaptă până sunt pregătită. Dacă vă petreceți mult timp împreună și nu face nici un pas spre asta înseamnă că nu se grădește. Stai tu calmă că se va întâmpla când el va sinți că ești îndradevăr pregătită, când veți fi amândoi siguri.

| Printzzesa a răspuns:

Nu fa chestia asta daca nu ti-a propus si sau nu a deschis acest subiect inseamna ca nu se gandeste la asa ceva prietenul meu a asteptat un an si 5 luni! Atunci a si-a dat seama ca sunt pregatita si daca te iubeste asa va face si prietenul tau va astepta pana cand vei fi u pregatita