| 121huuu a întrebat:

vrea sa excit o fata la maxim imi iese si nu prea cum ar trebui sa fac in asa fel incap sa se excitat la maxim cum ar trebui sa procedez...ce sa ii fac sa fie cum vreau? dau funda celui care imi da si ma ajuta si reusesc sa o fac sa se excite.

Răspuns Câştigător
| ale23 a răspuns:

Incepe prin a o saruta pe gat, sa o musti usor de ureche, apoi fi tandru cu ea si in continuare inchide ochii si fa ceea ce iti vine pe moment fara retineri si fara rusine

5 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Intreab-o ce-i place si gata cand vei face sex cu ea vei sti ajuta si vizionarea unor filme xx

| Hash001 a răspuns:

Pai te apleci, ii faci un sex oral. Stii cum o exciti? Dai cu limba la fel cum mananci saorma. Fetele sunt innebunite dupa asa ceva.

| costellodonatz a răspuns:

In timp ce te scarpini in fund, o saruti pe frunte. Functioneaza, crede-ma pe cuvantul meu de cercetas.

| Gur1tza a răspuns:

Da cum ai vrea?

Răspuns utilizator avertizat