| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 8 luni, si in to acest timp ma punea intodeauna pe primul loc, isi facea timp pentru mine, ma suna des si cand nu ne vedeam vorbeam intruna prin mesaje. Dar de la un timp s-a schimbat, a cunoacut un baiat, si de atunci a inceput sa iasa zilnic cu el. Nu mai imi trimite mesaje, njci nu ma mai suna atata de des de timp petrecut impreuna nici nu mai vorbesc. Si cand ii reprosez chestia asta imi spune ca exagerez ca ma iubeste. Dar eu simt ca nu mai este asa. Abia daca mai vorbim. Nu stiu ce sa fac ca sa fie ca inainte. Nici nu cred ca mai tine la mine cum obisnuia. Un sfat va rog ????

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

I-a venit mintea la cap intr-un final, tot dupa fundul tau era, iar acum sa indepartat de el si petrece timp cu amicul lui, bravo lui

| Violleta2022 a răspuns:

Poate este bisexual si are avantaje multiple de la prietenul asta.
Da-i pace, cauta-ti altul!

| corbulalbrosu a răspuns:

In astfel de situatii nimeni nu este in masura sa-ti ofere sfatul care sa fie si corect dar si valabil. Spune-i ca ar fi cazul sa va despartiti si sa renuntati la relatia existenta. In functie de cum va reactiona, iti vei da seama daca are rost si merita sa mai tragi sperante sau totul a devenit de domeniul trecutului. Bafta si Multa sanatate!

| SG1995 a răspuns:

Dă-i papuci soro. Oricum nu-i va păsa.

| Stropdeploaie a răspuns:

Doar nu crezi ca i bisexual?

| AnaisseMarie12 a răspuns (pentru Stropdeploaie):

Nu cred ca ii bisexual, cred doar ca nu ma mai iubeste. Si ma doare ca nu vrea sa recunoasca si parca se face ca nimic nu se intampla

| Stropdeploaie a răspuns (pentru AnaisseMarie12):

Fii si tu indiferenta! Acorda i aceeasi atentie! Cand vrea el sa va vedeti ..refuza l!

| Stropdeploaie a răspuns:

Oferai aceeasi atentie!
Iar daca simti ca nu ti mai place relatia. Pune i capat!