| Ingerash a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 1 an, si ne iubim foarte mult, de fiecare data cand ne intalnim ne excitam foarte tare, am foarte mare incredere in el si eu as vrea sa o facem dar mie teama sa nu se rupa prezervativul si sa raman insarcinata.Stiu ca sunt sanse mici dar mie teama sa nu mi se intample tocmai mie. Voi de cate ori ati patit sa se rupa?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Faceti Petting, daca "va iubiti" foarte mult! Cine iubeste cu adevarat, nu cere, fie si voalat, aceasta "dovada de iubire Unica!"...

Cand exista Afectiune reala, Petting-ul va poate "satura" si ani de zile, fara a risca boli si sarcini!

3 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Punde doua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e posibil dar nu-ti lua si tu din astea ieftine ceva de calitate! Sti cum se zice ca calitatea garanteaza! Sper ca ti-am fost de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua anticonceptionale