| misssknow a întrebat:

Sunt cu un baiat de aproape 2 ani si povestea incepe cam asa la inceput inainte eu nu am vrut sa fiu cu el pentru ca toata lumea era impotriva lui si m-am gandit ca nu are rost sa ma complic si acum dupa atata timp il iubesc mai mult decat orce pe lume nu vreau sa l pierd ma schimbat recunosc l-am facut sa sufere l-am inselat si el ma iertat de atatea ori si acum m-am schimbat pentru ca mi-am dat seama ca il iubesc. Ma gandesc la el ca si cum ar fi singurul om de pe lume singura persoana pe care mi-a doresc si totusi el s-a schimbat nu mai e ca inainte ma face sa sufar mult si nu stiu de ce are un comportament urat si imi da impresia ca nu da doi banii pe mine. Am incercat sa ma consolez crezand ca face astfel din cauza trecutului dar ma face sa sufar si nu vreau sa il pierd si totusi.Acum de fiecare data spune cu atata usurinta cand ne certam sa ne despartim si ma doare enorm si in alte momente face niste lucruri nebunesti de imi da impresia ca nu mai iubeste nimeni ca pe mine gen(mi-a luat apararea in fata familiei lui s-a batut cu unu desi avea cutit la el doar pentru ca a zis ceva despre mine)uneori stau sa ma gandesc oare ce simte cu adevarat sau ce are de gand cu mine am ajuns fara putere in fata lui. Nu inteleg ce simte cu adevarat sau daca e vorba de trecutul nostru de ce nu intelege ca m-am schimbat
Oare chiar ma iubeste chiar o mai facecrying

Răspuns Câştigător
| Lascu_Ciprian_1977 a răspuns:

Vezi cum cei care crede-au ca roata este patrata si ca oricat s-ar rotii aceasta cade tot pe partea lor au ajuns la concluzia ca aceasta este rotunda si se mai invarte din cand in cand.De trei lucruri poti fi sigura:1-te iubeste; 2-nu crede ca te-ai schimbat; 3-totusi isi doreste sa suferi asa cum a suferit si el din cauza ta, si asta evident din cauza ca tu nu i-ai putut aduce certitudinea in suflet ca intr-adevar te-ai schimbat.

3 răspunsuri:
| jupiterestru a răspuns:

Te iubeste.

| jupiterestru a răspuns:

Cred ca baga etnobotanice