| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de mult timp el are 18 ani si eu 14 el mi-a spus daca vreau s facem sex si i-am spus ca nu vreau pentru ca nu ma simt pregatita acum si el o spus ca nu e nicio problema dar m-am simtit intr-un fel naspa ca i-am spus ca nu vreau si ca sa raman virgina si sa il satisfac si pe el m-am gandit la sex oral dar nu vreau asa ca a ramas anal. Asa ca vreau sa va intreb sexu anal e dureros? Il satisface la fel de mult ca cel normal?

18 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mai bine ramaneai naibii la a 2-a variantastraight face

| gigiro a răspuns:

Foarte dureros, poti sa ai fisuri anale., si alte probleme. Dar de ce vrei sa accepti asa ceva? La 14 ani e deja o perversiune.Ramai pura, chiar si pentru el. Virgina tot nu vei mai fi, din moment ce faci sex.anal oral sau mai stiu eu de care.Nu te gandesti la scoala, dar te gandesti cum sa-l satisfaci pe prieten.E mult prea devreme.

| Castiel a răspuns:

Sexul anal te doare rau rau rau!laughing mai rau decat cel normal!
Nu crezi ca la 14 ani este prea devreme? Sa-mi bag picioru in ziua de azi va ****ti de la 14 e grav, generatia viitoare va incepe de la 8?laughing
In fine, analul doare, ai 14 ani nustii daca dupa te va parasii sau daca ai incredere in el ca nu si chiar daca NU te paraseste, este nasol sa faci asa tanara!

| lyrics a răspuns:

Heeey
daca ii faci sex oral sau faceti anal oriqm numai esti virgina.
si nu am o parerea prea buna despre sexul anal.
pot aparea super multe complicatii.
daca tot o faci, mai bine fa-o normal ca e mai sanatos.

| Pissy a răspuns:

14 ani? :o
Atatia de puscarie o sa faca el! laughing)

Lasa`l mai fata.E prea mare pentru tine.Gaseste`ti unu` mai apropiat de varsta si nu o face pana nu aveti cel putin 1 an de relatie. happy.Eu te sfatuiesc sa astepti pana la 15-16 ani. happy

| bianca9422 a răspuns:

La 14 ani?
tu sti ca baiatul asta poate fi acuzat de fel si fel de lucruri pentru simplu fapt ca esti minora?
si de cat timp esti tu cu acest baiat ca sa faceti acest pas?
si raspunzand la intrebarea ta gasesti aici tot ce trebuie:
http://www.contraboli.ro/despre-sex-anal-riscuri-si-sfaturi/

daca tu esti dispusa sa risti toate astea pentru el
doar tu sti daca merita sau nu!
bafta

| blaxy a răspuns:

Treb sal intrebi tubig grin...

| Tania a răspuns:

Mai...ai doar 14ani, o relatie poate fi frumoasa la varsta ta si fara sex.
Eu cand aveam 14am stat cu unu de 20 si a fost foarte ok relatia si fara sex, oral, anal si altele.Am ramas amici buni si peste ani.
Ma rog fiecare cu ale lui, dar parerea mea e ca esti prea mica, barim 16 sa faci si tu, nu degeaba unele chestii merg la+18 pentru ca gadesti altfel si asta e adevarat.

| effect a răspuns:

Eu zic ca e prea devreme pentru lucruri de astea
Nu trebuie sa te simti naspa daca tu nu esti pregatita
Din moment ce el a spus ca nu il deranjeaza
El e mai mare,e altceva pentru el
Dar tu inca esti mica si nu e bine sa incepi sa faci sex oral sau anal
Vei regreta mai tarziu, mai ales daca iti vei da seama cu timpul ca nu e el persoana potrivita, jumatatea ta

| AngelaRAmona a răspuns:

Indiferent ce sex incepi anal, oral, tu nu mai esti virgina din momentul in care ai inceput actele sexuale.Esti micuta ca varsta incearca sa iti gasesti tipi apropiati de varsta ta sau sa faci o pauza cu actualul ori sa ii zici ca il rogi sa mai astepte.

| Dudăăăă a răspuns:

Fato.Esti de`oseama cu mine si te gandesti sa faci sex?straight face
Mama ta ce zice?
Off
Eu zic sa te desparti de el.
Adica, mai intai, nici nu trebuia sa te bagi cu el in anturaj.
Treaba ta ce faci.Dar sa nu regreti mai tarziu.Ai grijakiss

| AnaaML a răspuns:

Cred ca stiu eu cate ceva. Stiu ca sexul anal satisface mai mult ca oricare. si ca nu e prea dureros.dar nu stiu ce sa zic. vorbeste cu el.si daca e ok pentru aman2 poti sa o faci.e mai putin dureros decat cel normal.

| unknownboy a răspuns:

Esti nebuna laughing? se vede ca ai 14 ani happy mai bine nu o ma iface deloc decat anal happy

| MariusUCV a răspuns:

Hmmm., eu nu te-as sfatuii, e dureros mai ales la varsta ta. Daca el te place si tine la tine, ar trebui sa te inteleaga si sa nu te mai preseze, esti prea mica pentru asta acum, mai arezista 2.3 ani si e ok dupa, dar nu anal, nu e bine, crede-ma. Mult succes!winking ai grija de tine...

| Pinki_3349 a răspuns:

Mai bine astepti...ai doar 14 ani...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tutror mati ajutat foarte mult toti!

| chitic a răspuns:

Auzi nu te supara, eu sunt virgina deci nu stiu ce sa iti zic despre sexul anal dar ce vreau eu sa iti zic este ca: tu de fapt dc vrei sa ramai virgina? eu deduc ca nu il iubesti indeajuns deci nu cred ca ar trebui sa faci sex anal cu acesta. e o parere, o iei cum vrei