| ForYouu a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna si cred ca m.am indragostit. E nu stiu cum e dragostea, am 15 ani, dar de cand stau cu baiatul asta ma gandesc toata ziua la el si sunt foarte geloasa. spre exemplu i.a dat like fostei iubite, am zis ca innebunesc, am plans... Oare chiar il iubesc?
P.S. E primul meu prieten, primul sarut puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este primul.Este motivul pentru care il si vezi unicul din viata ta.Problema este daca si tu pentru el esti unica.Imi dau seama ca ai suferi foarte mult daca te-ar parasi.Deja pentru un like esti intoarsa pe dos.Nu pune la suflet.Nu este singurul de pe lumea asta.

Răspuns utilizator avertizat
| SebastianCMT a răspuns:

Tine-l langa tine fa-l sa se simta bine langa tine si aveti grija.

| Conficker a răspuns:

E primul si de asta il vezi unic pe lume. Ai grija cat de mult iti pasa, incearca sa pastrezi o anumita distanta pentru ca ai putea fi ranita foarte rau. Incearca si verbeste cu el ce probleme ai. Daca nu vrea sa vorbeasca, ala nu-ti este iubit. Nu vreau sa incep cu prejudecati pentru ca nu stiu ce face el sau ce faci tu, dar ai grija. Inca ceva, GELOZIA strica relatiile, crede-ma pe cuvant, am fost si eu c-o geloasa si n-a iesit nimic bun, avea impresia ca oriunde ma duc vreau femei, iar eu n-aveam nicio treaba cu acuzatia asta, plus ca ea arata foarte bine, dar era cam disperata cu gelozia ei.