| gothAngel a întrebat:

Stiu ca e putin ciudata dar intrebarea e cam asa. sunt fata si primul sarut a fost tot cu o fata..si apoi inca una. a urmat un sarut cu un baiat. dar nu mi s-a parut atat de. interesant. acum am prieten. si e ok. dar tot stau si ma gandesc. oare sunt bi? ..nu m-ar deranja. dar as vrea sa aflu si alte pareri.

Răspuns Câştigător
| MrAnderson a răspuns:

Atunci, felicitari! big grin
Esti bi, si bucura-te de asta, ca ai sansa sa iei ce e mai bun din ambele parti.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca esti, stai linistita, daca erai bi acum nu aveai prieten

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu stiu.Te sfatuiesc sa ramai la baieti, la mine de exemplu ca te plac, glumesc glumesc.Deci eu cred ca e pacat sa te saruti cu o fata si sa te iubesti cu ea.Si nu,nu sunt habotnic sau fanatic, sunt normal, am pasiuni normale(fotbalul, muzica, religia)

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Orientarea sexuala e determinata mai mult decat sarutul.
Cu cine iti place sa vorbesti mai mult? Cu ce fel de persoane te simti mai bine, mai "aprinsa"?
Astea sunt intrebarile pe care trebuie sa ti le pui.
Heterosexualitatea nu e ceva obligatoriu, dar daca zici ca a fost vorba doar de un prim sarut, asa, ca experiment, nu vad semne de bisexualitate.

| gothAngel explică (pentru MrAnderson):

Ma simt bine im preajma ambelor sexe. ma atrag ambele.

| MisaMisaki190988453 a răspuns (pentru MrAnderson):

Bravo cel mai tare raspuns laughing)))

| gothAngel explică (pentru MisaMisaki190988453):

De acord cu tinelaughing

| MrAnderson a răspuns (pentru gothAngel):

Atunci, felicitari! big grin
Esti bi, si bucura-te de asta, ca ai sansa sa iei ce e mai bun din ambele parti.

| M4SOnIC a răspuns:

Primul sarut cu o fata zici?
pai si ce e rau in asta rolling on the floor glm.
tu te crezi esti bi?
daca te crezi inseamna ca esti

| M4SOnIC a răspuns:

Nu esti stai calma

| AriantheLissa a răspuns:

O.O Nu mi se pare normal ca primul sarut al unei fete sa fie cu o fata. Insa, se pare ca esti bi deoarece deja simti ca sexul opus nu te mai intereseaza.

| Punkt_Soryn_1989 a răspuns:

Majoritatea femeilor sunt bisexuale chiar daca nu vor sa recunoasca asta, nu e ceva grav sau iesit din comun, doar noi romanii avem un tabu la categoria orientare sexuala, intr-adevar fetele saruta mai bine decat baietii asta poate ti-a atras atentia.

| MisaMisaki190988453 a răspuns:

rolling on the floor))) Ce ciudat asa mi-s-a intamplat si mie primul meu sarut a fost dat unei fete laughing pentru ca ma provocat o fata sa vada daca am curaj si eu am facut-o.