| alessia_7575 a întrebat:

Sunt cu un baiat de putin timp dar ne cunoastem de ani de zile, suntem in aceeasi gasca. Si ne place maxim sa ne sarutam, si ne excitam, ne sarutam pe gat, ureche, ador cand ma pupa pe burtica, dar ma gandesc oare exagerez pentru ca as putea spune ca ieri stateam in pozitii de sex(imbracati bineinteles) dar ne simteam bine...si nu stiu ce sa cred.Astept orice opinie. Multumesc

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Mi se pare ceva dragut si este bine ca va simntiti in largul vostru cand sunteti impreuna si nu cred ca exagerezi daca sunteti impreuna trebuie sa va cunoaste ft binewinking

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

E bine ca va simtit bine si ca aveti curaju asta. eu cred ca relatia asta o sa reziste mult pentru ca aveti icnredere si comunicare:*

| DeeaBlondiii a răspuns:

Daca mai era lume in jurul vostru da exageratiwinking

| BlackNights a răspuns:

E normal sa faci aceste chestii si sa iti place,ar fi anormal sa nu fo fost asalaughingAcum, depinde de ce varsta ai, de ceea ce vrei din relatia asta.