| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un tip de ceva vreme si uneori simt ca il iubesc alteori nu simt nimic pentru el... nu stiu ce sa fac, el am iubeste foarte mult, tin sa mentionez ca este cu 4 ani mai mare ca mine, eu 17 el 21... nu stiu ce sa fac, sa raman cu el sau sa ne despartim sad

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu zic ca il iubesi! Nu exista : 'il iubesc si apoi nu'! Probabil e de vina si el ca prea iti arata dragostea lui si tu te panichezi. Se mai intampla.Eu zic sa incerci sa treci peste si sa vorbesti cu el!

| Dizzydizz a răspuns:

Pf mi se int acelasi lucru
pai raresteo cu el
sau fa o pauza
nu l lasa...
va suferi mult, si tu la fel

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.
Cred ca cel mai bine ar fi sa luati o pauza si sa vezi cum iti e fara el...si sa iti poti pune toate nedumeririle in ordine.

| alinuta113 a răspuns:

La fel si eu am 18 dar el 22! imi ofera tot ce vreau dar am impresia ca nu e ceia ce am vrut! DRAGOSTEA E CA O MINGE CIND O AI DAI CU PICIORUL CIND O PIERZI FUGI DUPA IA! oricum nu am de gind sa ma despart de el! asa ca te sfatui sa nu dai cu piciorul ca intr-o zi ai sa-l cauti dar va fi prea tirziu!

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

Faci cum iti spune inima nu cred ca la lucruri din astea ar putea cineva sa zica ceva, tu sti mai bine ce este bine pentru tine, tu esti cea care o sa fie sau nu prietena lui nu noi.Succes.