| michaels a întrebat:

Sunt curios daca voua fetelor va place gustul spermei, si unde v-ar placea sa isi finalizeze partenerul

5 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

@michaels esti cumva un soarec frustrat caruia ii place sa se uite la filme porno? Du-te frate si spanzura-te cu dusul de la cada.

| XK a răspuns:

Doua frustrate straight face

Pai gustul spermei este influentat de alimente, dar nu pot sa iti spun ce gust are pentru ca nu stiu laughing Dar ca baiat, fata este tentanta, finalizare cu blowjob day dreaming

| Roza21 a răspuns:

Mie nu-mi place sa fac dar ador sa mi se faca. da sunt egoista si? nu am gustat in viata mea asa ceva pentru ca numai gandul asta imi da senzatia ca nu o sa imi placa

| Roza21 a răspuns:

@XK frustrat esti daca tu nu gusti asa ceva si nu stii ce pretentii ai sa stie o fata

| TrupFaraSuflet a răspuns:

De la intrebarea ta am ras asa de tare incat mi-a iesit sucul pe nas laughing ...si chiar nu stiu ce gust are sperma.Imi vine sa vomit numai cand ma gandesc ca unele o gustastraight face