| Flaviussssss a întrebat:

Fetelor, am și eu o curiozitate...Pe voi vă excită gustul spermei atunci cînd îi faceți sex oral unui băiat? Faceți asta pentru că vă place sau o faceți doar din dorința respectivului? happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scarboasa intrebare ai pus

| GoldenZenith a răspuns:

Ce gluma buna. N-o mai face!

| danutzu96 a răspuns:

Ce intrebari... Cautati ceva mai bun de facut, porcariile astea nu folosesc nimanui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gust-o tu inainte si vezi ce gust are si daca iti place sau nu. si asa vei sti daca si unei fete ii va place sau nu. Retoric style happy

| Marcel3Pule a răspuns:

Mie imi place sperma