| RAY a întrebat:

Sunt curios de ceva, placera este diferita baieti cu fiecare partenera cu care ati facut dragoste? fetelor placerea difera in functie de partener?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da placerea este diferita unele au vaginul mai stramt si nu din cauza ca nu au avut multi parteneri iar altele desi au avut putini parteneri sunt un pic mai largute, cu cat vaginul e mai stramt cu ata placerea e mai mare, dar bine ca nici noi barbatii nu trtebuie sa o avem prea groasa.

1 răspuns:
| kar1GaNNN a răspuns:

Bineînțeles, cu una de 16 ai mult mai multa placere decat cu una de 25. Toate fetele diferă de la una la alta, cat de pofticioasa pe dragoste e.