| DenqOO a întrebat:

Sunt...
De anul trecut pana acum nu am mai avut iubita.
Ma simt, din punct de vedere sentimental si comportamental pierdut.
Imi doresc mult sa am o relatie si vreau ceva ajutor. Cu aproape orice fata vorbesc ori are iubit ori parca sunt Bau bau. Va rog ajutor, imi puteti scrie si in privat

8 răspunsuri:
| Anonimu7041 a răspuns:

Salut!
Si eu am trecut printr-o despartire, chiar de ziua mea, dupa o relatie de un an.
Stiu exact cum te simti, ai nevoie neaparat de cineval si mai simti ca nu poti sta fara o anumita persoana.
Ma mai apuca si pe mine des astfel de ganduri, insa rezolvarea nu va fi in cautarea unei persoane in disperare, deoarece, aceasta cautare pe moment doreste sa acopere acel gol din suflet, iar ulterior putem sa realizam ca am facut o alegere gresita in criza de nervi / sentimente / iubire.
Fi puternic, nu te lasa influentat atat si rezista, stiu, e greu pentru ca orice in jur te face sa vrei asta, dar trebuie sa astepti momentul potrivit si iti garantez ca o sa se intample cand nici nu te astepti.
Mult noroc!

| mastadont a răspuns:

Nu știu cum te-am putea ajuta. Dacă ne dai mai multe detalii poate, cum abordezi fetele? Ești insistent sau romantic? Aceste lucruri sunt foarte importante când vorbești cu o fată, și experiența se dobândește doar încercând. Singurul sfat pe care pot să ți-l dau e să mai încerci, însă să diversifici modul și locul unde abordezi femeile.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cati ani ai?

| Simpatic a răspuns:

Nu esti pierdut, un an de zile nu este o perioada enorma.
Cunosc cazul unei cunostinte de ale mele care desi are 28 de ani nu a avut niciodata o prietena, acolo e nasol tare!
Sunt sigur ca vei gasi pe cineva, dar nu trebuie sa cauti neaparat ca atunci parca nu vine si te enervezi, uneori relatiile apar tocmai cand nu le cauti.

| RAY a răspuns:

Eu am întrat pe badoo mi am făcut abonament premium și mai dau scroll,dar fac și sport,mi am cumpărat haine,nu te milogi de fete,nu fii disperat după ele,nu îți răspunde din prima adio,fiți indiferenți băieți nu cățeluși e jalnic,barbati nu realizează în ce rahat sunt,se milogesc de fiecare fata,da sunt frumoase ne atrag am vrea sa le avem, dai un msj și atât, trebuie sa lucrezi și la personalitatea ta, cariera, sa ai un plan, sa fii matur

| mgtow a răspuns:

Toata lumea se plange de femei. Multi le gasesc tarziu altii mai repede apoi termina relatia.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

O sa ramana singura pe viata, spune-i sa dea la buci cat il tin puterile altfel va cadea in depresie sau va regreta. Mi.am invatat lectia de la 17 am vazut ca nu iese nimic si am cautat puşlamale neserioase ca sa imi satisfac nevoile mai usor, si acum la 30 o tin asa merge treaba

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Gagicile vor bani, nu ai bani nu le trebuiesti.