| b00m a întrebat:

Sunt Denisa, si am un prieten in clasa cu mine, care zice ca ma iubeste, insa nu sunt sigura ca e adevarat...nu am primit pana acum nici un cadou, desi este singurul care si caruia mi-a si i-am zis "Te iubesc". Intr-o seara, am stat de vorba cu un baiat, care a avut o prietena desteapta si in acelasi timp frumoasa, pe care a sarutat-o de 4 ori! Mie mi se pare anormal, deoarece nu m-am sarutat nicicand cu un baiat! Am vorbit mai multe chestii, pana cand am aflat ca el vrea sa fim impreuna si ca vrea sa ma sarute, insa eu nu sunt sigura ca vreau atat de mult, deoarece nu il plac, desi ne intelegem perfect! va rog ajutati-ma! crying

Răspuns Câştigător
| Munchkin a răspuns:

Cum adică "nu am primit pâna acum niciun cadou"? Draga mea, iubirea nu se măsoară în cadouri şi în bani...ci în fapte şi sentimente.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai daca nu il placi, ramaneti doar prieteni.

Shin
| Shin a răspuns:

Moaaa, daca nu te-a inundat in cadouri clar nu te iubeste... tongue

| andreea7520 a răspuns:

Poate prin acel sarut te vei indragostibatting eyelashes
Poate asa o sa-ti placa de el.

Eu zic ca atunci cand incearca sa te sarute, sa-l saruti si tu happy
merita sa incerci, nu pierzi nimic
A. si nici eu nu`mi explic ' nu am primit pana acum niciun` cadou '
are mare mare dreptate ayrwen.
zau ca n`am mai auzit asa ceva laughing

| andreea7520 a răspuns:

" eu nu vreau sa sarut un alt baiat pe la spatele pr meu! in niciun caz "? ce`i asta? nu ai specificat ca ai prieten si daca chiar ai unul, tocmai ai spus ca nu ai sarutat niciun` baiat pana acum. Sa`mi explice si mie cineva, ori n`am inteles eu, ori nu te`ai exprimat tu ok big grin so?

| gago a răspuns:

Bai du-te si impuscate cu pusca de mare in fundul oceanuluiwinking esti varsa cred ca ai 10 ani 11 poate si mai putin si tu deja vrei iubiti :-J bai tu macar exprimate corect 1 si 2 DANEE DETALII ca asa puteam sa te ajutam :-J esti varza inca odatawinking salamandra proasta :-J

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa am fost si eu cu o colega (suntem colegi de 3 ani) un an si ceva am tot discutat si abia de curand am inceput o relatie

| b00m explică:

Da, este adevarat, nu m-am exprimat corect big grin... dar sensul cuv cadou era sentiment sau imbratisare (ceva de genu') insa nu am precizat in acest conspect big grin...va multumesc pentru raspunsuri si inca ceva. eu nu vreau sa sarut un alt baiat pe la spatele pr meu! in niciun caz no talking