| anonim_4396 a întrebat:

Sunt disperata! Am vorbit separat cu doi prieteni de ai lui si am aflat adevaratul motiv pentru care s-a despartit de fosta lui.O insela, a inselat-o de mute ori. El m-a mintit ca decat o data a inselat-o la inceputul relatiei si ca a regretat si i-a spus.
Ce sa fac? Credeti ca asa o sa faca si cu mine? Sau cu mine poate fi altfel? Mi-a dovedit ca ma iubeste dar am inteles ca si pe ea o iubea si tot o inselasad

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Cum ti-a demonstrat ca te iubeste? ca te striga ca pe fosta? aww, ce dragut...lasa-l sa se ca ce pe capul tau in continuare.

| buzeduulci a răspuns:

Desparte-te de el. De unde stii ca nu te inseala deja? Tipul nu se multumeste cu o singura iubita... Sunt multi altii mai buni decat el. Trebuie doar sa ii cauti.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Oricat de frumoasa ar fi iubita ta, intotdeauna exista, cel putin una, mai frumoasa ca ea... deci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, niciodata. Tu esti deosebita si nu ti-ar face niciodata asta!

Glumesc, probabil te insala chiar si in timp ce eu scriu acest mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing
Ce faci tu, e de-a dreptul pueril.De ce cauţi să scormoneşti în trecut?
A fost o etapă peste care a trecut.A fost viaţa lui şi nu ai niciun drept să te bagi în ceea ce a fost.De iubit,fii sigură că n-a iubit-o. Dacă era aşa, nu o înşela, iar acum nu era cu tine.
Trăieşte prezentul şi nu mai fi disperată, pentru că nu ai de ce.
Dacă-l vei stresa cu aşa ceva, e posibil să caute alinare şi linişte în altă parte şi vei păţi la fel ca fosta.
Preţuieşte-l şi mergi mai departe.Ţi-a dovedit că te iubeşte? Perfect! N-ai nevoie de mai mult din partea lui.

O seară frumoasă!

| MiruD a răspuns:

O situatie similara cu a mea (in tineretile mele) Am avut si parte de un "baietas de cartier " din asta, un smecheras de 2 bani care nu a stiut decat sa minta. L-am iertat o data, de 2 ori dar deja ma saturasem. In timp ce era cu mine, mai avea vreo 2. Si i-am zis "*** u".Nu trebuie sa iti pierzi cu "din astia", pentru ca ai sa regreti mai tarziu. Daca i-a intrat asta in sange...greu mai scapa de asta. A inselat-o pe ea, o sa faca asta si cu tine. Si sfatul meu e sa te indepartezi de el si daca se poate si de anturajul lui, ca nu se stie ce ti se poate intampla. Mult noroc.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Pana nu inveti corect limba romana, ai toate sansele sa te insele.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Nimic nou sub soare, daca ai motive intemeiate ca te-a inselat da-l in dragostea ta si cu asta basta

| WhiteLover a răspuns:

Deja te-a mintit prin faptul ca :"o data a inselat-o la inceputul relatiei si ca a regretat si i-a spus",ceea ce singura ai aflat ca nu este adevarat,deci se pare ca o ia de la inceput cu tine. daca asa s-a obisnuit sa minta fetele ca sa le intre sub piele cam greu il poti schimba, iar chestia cu inselatul e si mai naspa pentru ca niciodata nu se va putea abtine sa nu se uite la alta mai dezbracata, mai aranjata, etc, asculta-ma pe mine

| Indefinit a răspuns:

Timpurile se schimba, oamenii nu - Magneto.