| anonim_4396 a întrebat:

Sunt doar curios: cam ce se vorbește cu fetele pe video chat?

9 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nici nu te baga în seama. Nu recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa fi ori prost ori moșneag care nu are ce face ca sa intri pe acolo.
Nu înțeleg de ce sa plătești pe una așa atât timp cât poti obține gratis, numai dacă e video chat cu pornografie infantila. Ar merita sa plătești pentru așa ceva.

| Anonimboy17year a răspuns:

E simplu... trebuie sa ai un card cu bani, intri pe un site de videochat, iti faci un cont, bagi banii si intri pe liveurile diferitor fete, trimiti monede, felicitari si daca dai bani intra cu tine in privat.

| Anonimboy17year a răspuns:

Nu recomand, vezi.ti de treaba...

| Anonimboy17year a răspuns:

Aaa, acum am citit intrebarea ok, pai ce sa se vorbeasca..., de toate, orice subiect s.ar vorbi ele fac bani, deci e indiferent...

| anonim_4396 explică (pentru Anonimboy17year):

Sunt și subiecte intelectuale acolo?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Se vorbește și despre chestii intelectuale, sau doar despre manele, bani și mașini?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Discutiile purtate sunt cele cu continut doar... intelectual. laughing

| 6287428 a răspuns:

Intrii pe video chat si vezi