| 1234ghjkl a întrebat:

Sunt fata care a zis ca acum doua zile a fost la prietenul ei si ca a fost o mica atingere chiar daca mi-ati sous sa stau linistita ideea e ca simt nisteintepaturi pe interior in zona burtisi sunt putin balonata

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Pe scurt : simptomele de sarcina, de orice natura sunt ele, apar dupa aproximativ 4-5, chiar 6 saptamani de la formarea sarcinii. Deci ce balonari aveti voi in cap sunt irelevante.

| Pool77 a răspuns:

La 18 ani nici macar sa scrii corect nu stii, de virgula si punct nici sa nu vorbim.

Ti-am mai spus si in intrebarea anterioara, daca esti imatura nu te juca cu focul.
Nu esti insarcinata, esti paranoica si acum o sa-ti imaginezi orice simptom de pe net, o sa te stresezi si o sa-ti intarzie ciclul din cauza stresului si o sa vi iar aici, si iar o sa ne spamezi cu intrebarile tale.
Nu esti insarcinata.
P.S nu stiu de ce am o presimtire ca esti troll.

| 1234ghjkl explică (pentru Pool77):

Nu sunt pe bune... ideea este ca astea sunt singurele 2 2 intrebari pe care le-am postat si zici ca spammez. Oricum multimesc de ajutor si inca ceva atata timp cat aici scriu fara virgule nu inseamna ca nu stiu limba romana. Alte greseli nu am mai facut. O zi buna tuturor!

| Pool77 a răspuns (pentru 1234ghjkl):

La spamat ma refer ca pui doua intrebari, care practic semnifica aceeasi chestie.
Ai google, cauta acolo: Cum se formeaza o sarcina, care sunt criteriile etc.
Ai 18 ani, invata sa te descurci nu sa ti se dea totul mura-n gura.