| Catheryne a întrebat:

Sunt fata. E ok la inaltimea de 1.74m si varsta d 17 ani sa am 56 de kg? Ce ziceti e bine sau mai trebuie sa slabesc sau sa ma ingras? Si cate kg ar trebui sa am la inltimea mea pentru a nu fi nici grasa nici slaba. Scuze de categorie dar e cea mai populata. Dau funda si la restul voturi. happy

Răspuns Câştigător
| CryssuLovesYou a răspuns:

Ai 17 ani, si 1.74 inaltime 56 de kg sunt destul de putin dar daca tu vezi ca ai pus burtica fa cateva ore de masaj si o sa treaca. Si incerca sa ramai stabila la 58-62 kg [nici prea slaba dar nici prea grasa] :*

5 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Eu zic ca esti foarte bine.Eu am tot 1.74 si am 18 ani doar ca din pacate sunt putin cam slabuta am doar 52 de kg, deci tu esti foarte bine! happy

| dyyva a răspuns:

E perfect

| VaDauLaMure a răspuns:

Pai draguta?:* esti perfect asa dar eu am 12 an si am 1, 70... deci tr sa mai te inalti putin:* putin putin de tot:* la KG stai superrr
eu te si imaginez arati bineee:*
varamea are 20 si are inaltimea ca mine deci... esti ok
plz funa

| Samarra a răspuns:

@Sinus, corpul tau are alte caracteristici fata de corpul unei fete.

| Sinus a răspuns:

Depinde si de constitutia corpului. Daca mai ai locuri unde sa pui nu ezita sa o faci. Eu la 1.83 am 67 kg (17 ani), baiat. Si pot sa afirm cu certitudine ca e o greutate normala la varsta aceasta.