| andruschi a întrebat:

Sunt fata si m.am indragostit de un tip super tare... nu stiu daca el ma place, dar credeti ca e bine sa ii spun eu ca il plac sau astept sa vina de la el?

Răspuns Câştigător
| pusitaaaa20000 a răspuns:

Daca il placi cu adevarat du-te la el si spune-i asa am facut si eu nu ai nimic de pierdut spune-i tu si apoi vedeti voi de faceti
Bafta:*

6 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Buna,daca il placi foarte mult spune-i, nu ai ce pierde.

| neutrino a răspuns:

Asteapta-l... daca te place, sigur va veni spre tine.

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Pai de ce sa nu ii spui?
Bine, nu dintr-o data, abaordeaza delicat subiectul, intai vorbeste cu el, bate niste apropo-uri, si daca reactioneaza pozitiv, ii poti spune fara teama.

| VampireBlood a răspuns:

De obicei baiatul face primul pas, dar in ziua de azi nu recunoaste. Poate din cauza fricii raspunsului. Oricum cel mai bine e sa-i spui tu, ca sa nu-l pierzi:*

Răspuns utilizator avertizat
| ToxicKiss33 a răspuns:

Uite iti zic sa ii spui nu cumva sa il scapi ca este foarte durerossad