| RAY a întrebat:

Sunt fetele timide in ceea ce privește subiectul sexualitate?

10 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Fac pe timidele cu aia pe care nu-i plac, cand place pe unu mult, sa vezi cum isi da drumu la gura rapid daca ala incepe discutia sau faptele.

| alexalx1234 a răspuns:

Pe naiba

| Den1sa a răspuns:

Da, daca e un oarecare tip de pe strada

| RAY explică (pentru Den1sa):

Tu cum ești?

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Pai daca e sa vorbesc cu iubtul meu nu am de ce sa fiu timida, dar daca e cineva pe care abia l-am cunoscut bineinteles ca o sa ma feresc de acest subiect

| Cheo0S a răspuns:

Da exista.
alea care nu sunt atrase de tine, una care e atrasa de tine o sa deschida ea acest subiect, nu trebuie sa te mai chinui tu.

| Cheo0S a răspuns (pentru Den1sa):

Deci tu vrei sa spui ca daca vine un baiat care il consideri atractiv la tine, esti super excitata de prezenta lui. Eviti sa flirtezi cu El, numai pentru ca nu il cunosti destul de bine.

| Den1sa a răspuns (pentru Cheo0S):

Pot flirta cu el dar nu iseamna ca sar pe el sau sa incep sa dau apropouri despre sex

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Da, stii cum? Asa cum psicile sunt cele mai loiale animale!

| RAY explică:

Proasta Tea fătat ma ta, taci și fa bani pe centura