| Lonelygirl a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele timide?

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

Ce sunteti asa rai cu fata? Credeti ca si-a zis "Eu de azi voi fi timida!" si asa a fost? Lonelygirl, sunt multi baieti pe lumea asta, si fiecare apreciaza diferite lucruri la o fata.Sunt o multime de baieti care prefera fetele timide, si evident o multime care le evita.E mai bine sa fii timida (din punctul meu de vedere) decat sa fii o tupeista, dar trebuie sa stii cand sa iti spui punctul de vedere si cand sa iti iei inima in piept sa faci ceva ce ai vrea sa faci.

7 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

O parere proasta! E ca si cum m-as duce pe drum cu o moarta,nu intra nicaeri,nu vorbeste,nu nimic. Apoi cand vrei sa o f.ti, se aduna toata intr-un colt si plange. Pai, eu am o parere proasta! E ca si cum ai creste un copil.

| Myst3ry a răspuns:

Nu trebuie sa avem o parere. Dar nu este tocmai indicat sa fi timida. Inseamna ca iti lipseste increderea de sine. Nu t ajuta la nimic. Incearca sa scapi de ea cat mai repede big grin

| jimime a răspuns:

Mie imi place timiditatea la o fata. Alexander tata... daca asa gandesti tu...probabil femeia visurilor tale ar fi una care sa te domine. Dupa ce cunosti persoana de langa tine, timiditatea fata de ea incepe sa dispara. Mie mi se pare sexy timiditatea la fete.

| xMoTaNeL a răspuns:

Naspa!

| IMC90 a răspuns:

Am o parere buna. Daca este timida, probabil nu este o cocalara laughing Ignora frustrarile altorawinking

| CostyMe a răspuns:

Si eu

| GeorgiavonPutzifer a răspuns:

Eu personal nu am nimic cu persoanele timide!
Dar... la scoala, in gasca, la serviciu sau oriunde altundeva daca vrei sa iesi in fata iti trebuie putina incredere in tine!
Altfel toti te calca in picioare