| cocoshanell a întrebat:

Sunt foarte indragostit de una din sefele de la munca sadce sa fac ce sfat imi pute ti da?sadsum sa fac ce sa fac?happy

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Bine din moment ce esti mai mare nu ma asteptam sa pui o astfel de intrebare pe un site pe care sunt majoritatea adolescenti 14-15 ani si mai mici si mai mari, dar nu conteaza pentru ca fiecare are cate o intrebare nu?hee hee te intelegi bine cu ea? daca nu, atunci de ce nu faci in asa fel incat sa va imprietenitsi.nu stiu... daca e singura, invit'o in oras, fa ceva ca sa vada existentsa ta.sau dupa cateva iesiri si de'astea, ai putea sa'i marturisesti sentimentele tale pentru ea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la o plimbare.