| Lucia_7273 a întrebat:

Sunt foarte speriat, nu mi-a venit menstruatia de 2 luni, mi-am facut un test de sarcina si a iesit negativ, si mereu am facut sex protejat... ce sa fie oare? ofer funda pentru un raspuns cat mai salvator.

Răspuns Câştigător
| Frumushica20001 a răspuns:

Draga mea, nu-ti face griji, ciclul poate veni si neregulat.La multe femei li-se intampla asa ceva.Du-te la ginecolog si o sa-ti spuna el ce sa iei ca sa-ti vina ciclul din nou regulat.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ViVi99 a răspuns:

Posibil ca ciclul sa vina neregulat o perioada. cel mai bine este sa te consulti cu un medic

| XxSh0xFirexX a răspuns:

Du-te la doctor si o sa vezi numai doctorul poate sa-ti spuna

| dina05 a răspuns:

Mergi la medic.
Cea mai buna solutie tongue

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna nu m ai fi speriată, poate ai o dereglare hormonală, sau esti răcită la ovare, și de aceea ti a întîrzîiat ciclul. Mergi la ginecolog.

| Frumushica20001 a răspuns:

Draga Luicia, nu-ti face niciun fel de problema. Poate data trecuta cand ti-a venit ciclul, probabil ca te-a tinut mai mult.Dar sfatul meu este sa te duci la ginecolog!