| alexaalexandra a întrebat:

Sunt foarte timida in legatura cu baietii dar in rest nu. ce as putea face sa nu mai fiu?happy

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Noh lasa, de obicei ne plac fetele timidehappy deci nu e nimic rau sa fii timida.

| adi4ever a răspuns:

Du-te la el si spune-i cu tupeu ba coa*e te iubesc si poate iti iese cevalaughing

| lavyBandB a răspuns:

Uite si eu sunt timida, dar am gasit metode in a atrage un baiat fara sa-i spun nimic. Un pont:vorbeste-i din priviri! La mine mergewinking

| bogdy2009 a răspuns:

laughing
du-te bre cu curaj la dansu, si zai ca il placi, iar daca el te place iti va raspunde, cred ca el ar astepta primuL pas de la tinebig grin
oricum succes.
off topic:si mie imi plac timidele ma, dar mai mult imi plac acelea care sunt timide azi si maine trec la faptehappy

| TonyMotola a răspuns:

Vorba lui Paul27 ne plac fetele timide, eu unu sunt trebut prin asta...
If you can help you only need to tell me...

| ankhysweet a răspuns:

Am aceeasi dilema ca si tine si nu stiu ce pot face in legatura cu asta