| Andreeaioan115 a întrebat:

As vrea sa va intreb daca ma rusinez de baietii frumosi inseamna ca sunt timida? In rest de nimeni nu ma rusinez, si imi place sa fiu in centru atentiei si sa comunic

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din moment ce te atrag fizic se declanșează niste emoti care declanșează o stare de timiditate, frica, panica, ceva normal, cu timpul te vei obișnui

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu înseamnă că ești timidă doar că ai o simpatie aparte pentru cei frumoși.

| Andreeaioan115 explică (pentru OnuOnulică):

Pai ei sunt in clasa, si ma fac sa ma simt incomoda ce sa fac?

| OnuOnulică a răspuns (pentru Andreeaioan115):

Să încerci să prinzi curaj la fel cum ai mereu înafara școlii.

| Andrei899 a răspuns:

Logic ca nu