| florentinutzamea a întrebat:

Sunt foarte timida si nu pot sa ii spun baiatului pe care il place ca simt ceva pentru el si nu stiu ce sa fac deoarece tin foarte mult la el Dati-mi va rog un sfat cu sa il fac sa isi de seama ca il place pentru ca eu nu am curajuns sa ii spun in fata.

3 răspunsuri:
| Metaler a răspuns:

Invata sa scrii romaneste. poate il atragihappy

| tzus a răspuns:

Ia-ti inima in dinti si spune-i direct....accepta sau nu asta e adevarul...cu rusinea mori de foamewinking

| Myhn3aOfficial a răspuns:

Il chemi odata pe afar sau undeva unde sunteti doar voi doi si spune-i ce simti. Waaaaaww. Ce ar putea sa se intample daca si el te place e bine daca nu nu..Vei invata din greseli. Dar sa nu te duci asa de abia il cunosti si hai sa stam impreunaaa yaaa... Ii bati si tu multe apropouri si daca raspunde la ele sau ceva de genul ii zici daca nu ppaaaaa mai sunt multi...