| anonim_4396 a întrebat:

cum ar trebui sa-i spun sau sa-i arat baiatului ce-mi place ce simt pentru el, sunt timida si nu stiu ce sa fac.sunt intr-a9-a si n-am avut boyfriend, dar el a avut prietene. ce sa fac?

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Apeleaza in primul rand la colegii sau la prietenii comuni! Ei te pot ajuta sa-i deschida ochii, apoi va fi totul mai usor.Fa-te placuta, cand treci pe langa el priveste-l, intra in vorba, intereseaza-te ce hobyiuri are, ce-i place sa stii ce subiecte ai sa abordezi, si daca el a mai avut prietene te va ajuta sa te deschizi! multa bafta! papa!