| Anna_2972 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fostul prieten. ce as putea sa-i spun ca sa ne impacam. ceva mai subtil asa:d.ne-am despartit din cauza distantei. el e in spania si eu in romania.nu stie cand va veni si. e trista faza. dar eu vreau sa ne impacam chiar daca e distanta cam mare, o sa il astept. ce ar trebui sa ii spun va rog helpbig grin Funda

1 răspuns:
| TheFreak9 a răspuns:

Pai,ii spui ca vrei sa fi din nou cu el,chiar daca e distanta mare,il iubesti nespus,nu poti fara el,poti si sa plangi putin sa se imblanzeasca, spune-i ce simti tu, daca il iubesti sigur o sa ai ce sa-i spui