| bleakk a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata de 3 luni, o relatie frumoasa cu bune si cu rele (mai multe bune), dar care va trebui intrerupta pentru o perioada si mai mare deoarece ea va pleca in America cu un program de munca. Amandoi suntem studenti. Maine va pleca si vreau sa-i fac un cadou. Avand in vedere ca suntem doar de 3 luni nu vreau sa-i iau ceva exagerat si nici flori pentru ca nu va avea ce sa faca cu ele in avion, chiar daca sunt un cadou frumos. Ce as putea sa-i iau? Cunoscand-o,stiu ca doar simpla prezenta ii este suficienta, nu este pretentioasa tare. Voi cum ati proceda in cazul asta?

PS:mentionez ca fara haine, brelocuri, pixuri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate o bratara de argint sau un pantant cu o inimioara...

| DrGoogle a răspuns:

Poti sa iei o poza cu voi doi si sa o pui intr-o rama sa o ia cu ea happy

| LexiEla a răspuns:

Fa.i un desen sugestiv si pune.l intr-o folie. Pe spatele lui poti scrie un mesaj dragut pe care sa.l citeasca de cate ori ii e dor de tine.
Am fost in aceeasi situatie anul trecut. I.am favut iubitului meu drept cadou niste stelute din origami, din biletele de hartie pe care am scris cate un mesaj dragut. I.am zis sa deschida una cand ii e dor de casa.

| Ellyyyyyy a răspuns:

Cumpara-i ce-i place ei. Cred ca va cunoasteti daca sunteti impreuna de 3 luni