| Speed01mikz a întrebat:

Vreau si eu câteva idei de cadou pentru iubita mea. De onamastica ei. E cam pretenţioasă gen nu flori etc. Ceva original dacă se poate. Dau fundă.

Răspuns Câştigător
| Gub a răspuns:

Eu cred ca i-ar placea un ponei big grin funda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Daca isi doreste un animal de companie si sunt de acord si parintii ei sa il primeasca in casa poti sa-i iei unul. daca nu, incearca sa-i cumperi un obiect legat de un hobby al ei, ca de exemplu un CD cu muzic a preferata sau o carte din genul care citeste ea si pe prima ei pagina sa-i scrii o dedicatie din sufle4t, in care sa-i urezi a multi ani si sa-i spui ca o iubesti.Ai mai putea apela la ceva decorativ, la o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu sfantul al carui nume il poarta(zici ca e onomastica ei, k deci are nume de sfant) sau un bibelou ori orice alt obiect decorativ mai chic asa. Ideal ar fi sa ii confectionezi tu manualm ceva, macar o felicitare in care sa-i scrii un mesaj romantc. Cred ca, la fel ca oricarei alte fete, i-ar placea sa primeasca haine sau accesorii, de exemplu o rochie sau o bluza eleganta, in culoarea ei preferata, un pulover deosebit din casmir, o pereche de pantofi cu toc din piele naturala, o poseta deosebita din piele naturala, un ceas de calitate, o esarfa din matase naturala cu un imprimeu deosebit. Ai putea opta si pentrui cosmetcie: parfumul ei preferat sau o trusa completa de machiaj sunt intotdeauna ideale. Daca dis[pui de mai multi bani, cumpara-i o pereche de cercei, o bratara sau un lantisor cu pandativ avandinitiala ei din aur sau din argint. Poti adauga cadoului pe care il alegi si ceva simbolic, cum ar fi o poza cu voi doi in rama sau un album cu pozele voastre de cand v-ati cuoscut si pana in prezent. La multi ani iubitei si sa mfiti fericiti impreuna!

| roxy1direction4ever a răspuns:

Canta o melodie dedicata ei.

| to00 a răspuns:

Pai intreab-o pe prietena ei ce ar vrea "iubita" ta.

| Alex1986kk a răspuns:

Încearcă http://aivrea.ro
Sunt niste pandantive super tari acolo iar preturile sunt super ok. Când am cumpărat aveau și transport gratuit. Nu știu acum dacă mai au dar merita!